clld / Leader

Región: Golf Park Rajec

18. september 2015
Golf Park Rajec

 Ak cestujete z Rajca do Považskej Bystrice, len 22 km od Žiliny, nemožno minúť nádherný novovybudovaný areál situovaný po oboch stranách tejto cestnej spojnice. Vďaka odľahlejšej polohe v lokalite Rajec - Charubina, v blízkosti obce Veľká Čierna, si tu vyznávači golfového umenia a životného štýlu spolu s ďalšími návštevníkmi vychutnávajú aktívny oddych na viacero spôsobov.

 Golfový areál sa nachádza v prekrásnom prostredí obklopenom Súľovskými vrchmi na jednej strane a Strážovskými vrchmi na druhej strane. Od roku 2008 je k dispozícií 9 - jamkové ihrisko (aj s klubovým domom), ktoré predstavuje plochu pre všetky typy hráčov. Plánuje sa vybudovať tu kompletné, majtrovské 18-jamkové ihrisko s celkovou rozlohou 65 ha spolu s prírodným jazerom. 

 Club house ponúka malý golfshop s požičovňou golfového náčinia a ručných vozíkov, recepciu s barom, šatne, parkovisko a samozrejme služby trénera. Od roku 2010 je návštevníkom k dispozícií aj 4 - hviezdičkový wellness hotel spolu s kongresovým centrom.