clld / Leader

Na potulkách
regiónom
čo vidieť?

Služby
Rajeckej doliny
čo vyskúšať?

Pozvánka na turistiku 28.3.2018

Pozvánka na turistiku

OZ NAMSAK spoločne s turistami z obce Kunerád Vás srdečne pozývajú na nenáročnú turistiku na RÁCOVE, ktorá sa uskutoční na Veľkonočnú nedeľu / 1.4.2018/

Tradičný nočný pochod na Hnilickú Kýčerku 23.3.2018

Tradičný nočný pochod na Hnilickú Kýčerku

Tohtoročný výstup na Hnilickú Kýčeru na " zelený štvrtok" bol za celkom príjemného počasia. Bolo síce zamračené, ale nepršalo a nefúkalo.

Informačný seminár pre obce a mestá 26.2.2018

Informačný seminár pre obce a mestá

MAS Rajecká dolina v súvislosti s pripravovanou výzvou projektov zorganizovala dňa 28.2.2018 o 9.30 hod. v zasadačke obecného úradu Konská  informačný seminár pre obce a mestá  na tému  „Stratégia CLLD MAS Rajecká dolina, finančné alokácie a projektové zámery obcí“. Teší nás, že  seminára sa zúčastnilo 19 zástupcov obcí a miest   a 5 hostí, ktorí  boli oboznámení s implementáciou stratégie CLLD MAS Rajecká dolina so zameraním  na opatrenia pre obce a mestá, oprávnené činnosti, finančné alokácie  / základná, dodatočná/,  spôsob financovania ako aj podmienky hodnotenia v výberu projektov. Po základných informáciach Ing. Jankovičovej, manažérky MAS Rajecká dolina   a RNDr. Krokošovej , ekonomickej manažérky , sa rozpútala plodná diskusia medzi zúčastnenými, ktorých zaujímali  konkrétne informácie ohľadom projektov, ktoré už majú pripravné do 1. kola výziev.

Valné zhromaždenie 1.2.2018

Valné zhromaždenie

Dňa 25.1.2018 sa v zasadačke MsÚ Rajecké Teplice konalo Valné zhromaždenie MAS Rajecká dolina.

Pracujeme na dodatku k Stratégii 16.6.2017

Pracujeme na dodatku k Stratégii

Vážení obyvatelia mikroregiónu Rajeckej doliny,