clld / Leader
Program rozvoja vidieka

Na potulkách
regiónom

Služby
Rajeckej doliny

Aktuality

9.11.2018

Seminár "Komunitné plánovanie a verejné priestranstvá"

Verejné priestory sa týkajú každého. Parky, zákutia pri riekach, námestia, školské dvory či malé zelené miesta na uliciach ovplyvňujú kvalitu nášho života a každý sa podieľame na tom, ako vyzerajú. Je to vizitka, ktorá návštevníkovi povie o obyvateľoch viac než kampaň turistického ruchu. Na tom, aké máme verejné priestory, sa podieľa samospráva, odborníci, investori aj každý občan aj tým, ako sa zaujíma o veci verejné. Môžeme sami niečo zmeniť?

6.11.2018

Svätomartinský deň s lampiónovým sprievodom

Veľmi milé - v Rajeckých Tepliciach už tradičné podujatie - Svätomartinský deň s lampiónovým sprievodom sa bude konať v sobotu 10.11.2018. Po sv. omši o 16,00 hod. v Kostole Božského srdca Ježišovho sa deti s lampiónmi presunú do parku Hotela Skalka, kde ich bude čakať ďalší zaujímavý program a prekvapenie. :)

29.10.2018

Gesto pre mesto

Aktuálna téma podpory projektov: KULTÚRA Obdobie: OKT. - DEC. 2018  Prebieha prihlasovanie projektov Raiffeisen banka podporí: organizovanie spoločenských, kultúrnych aktivít, podujatí, na ktorých budú môcť vystúpiť hudobné a tanečné skupiny, kluby či telesá, ako aj ich hostia, prezentáciu hudobných a tanečných skupín, klubov či telies v komunite, materiálno-technické vybavenie, ktoré bude slúžiť na podporu hudobných a tanečných skupín, klubov či telies (hudobné nástroje, kulisy, kroje hudobných a tanečných amatérskych telies či skupín). Viac informácií  sa dozviete na stránke www.gestopremesto.sk

11.10.2018

Medzinárodné školenie „Kick-Start Your Career“

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže, Národná Agentúra pre program Erasmus+ pre mládež a šport  organizuje medzinárodné školenie „Kick-Start Your Career“, ktoré sa bude organizovať 9.-15. Decembra 2018 na Slovensku.

2.10.2018

Dobročinná zbierka

Mesto Rajec organizuje DOBROČINNÚ ZBIERKU,ktorá sa uskutoční od pondelka 15.10. do piatka 19.10.2018denne od 8.00 do 17.00 hod.v klubovni oddelenia kultúry Mestského úradu Rajec

< predchádzajúce

Kalendár

Nasledovná udalosť

Školská zábava 24.11.2018Školská zábava